niedziela, 11 grudnia 2016

LOSOWANIE!

Jestem, jestem..żeby nie było, że mnie nie ma. Pewnie myślicie, że ogłosiła konkurs i zniknęła. Otóż nic podobnego. Jestem, mam się  dobrze i za moment ogłoszę wyniki konkursu.
Na początek jednak chciałabym bardzo serdecznie podziękować tym Wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w mojej zabawie. Chciałabym również gorąco powitać tych, którzy pojawili się tutaj po raz pierwszy. Liczę na to, że zostaniecie ze mną na dłużej.
Dziękuję Wszystkim za bardzo miłe i ciepłe życzenia urodzinowe dla Wełnianego Rancza. Mam nadzieję, że jeszcze wiele takich rocznic przede mną i że będziemy świętować je wspólnie.

Nie będę już dłużej przeciągać i trzymać Was w niepewności. Ja wyniki już znam. A teraz Wasza kolej. Przedstawiam Wam film z losowania, które się odbyło dzisiaj:


                                    Gratuluję Kasi J. oraz Grażynie Balczeniuk.

Czerwony motek otrzymuje Kasia J., natomiast wrzosowy Grażyna Balczeniuk. Proszę zainteresowane osoby o kontakt mejlowy, w celu podania adresu na, który mają zostać wysłane wylosowane nagrody. W przypadku niezgłoszenia się wyżej wymienionych osób, losowanie zostanie powtórzone w przyszłą niedzielę.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich odwiedzających Wełniane Ranczo.

6 komentarzy:

 1. Serdeczne gratulacji dla Kasi i Grażyny. Dziekuję za wspólną zabawę:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki za zabawę i zachętę do oglądania Twoich sliczności. Włóczka mnie oczarowała absolutnie. Gratuluję (z pewną taką zazdrością) Kasi i Grażynie.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje dla zwyciężczyń!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zabawa.:) Gratulacje zwyciężczyniom.
  Powodzenia na przyszłe lata
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. O mateńko... jak się cieszę... :-)
  Dziękuję !!!!!! Nawet sobie nie wyobrażasz, ile radości mi sprawiłaś :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...