poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Agus cowl

Za oknem wiosna w pełni, a ja nie pokazałam jeszcze zimowego komina, który zrobiłam do tej czapki. Wydziergałam go już dość dawno temu, ale jakoś nie było okazji, aby utrwalić go na zdjęciach. Jednak kilka dni temu dzięki uprzejmości jednej przemiłej osóbki udało się naprawić ten błąd i dzisiaj mogę Wam pokazać mój ulubiony komplet minionego już sezonu zimowego. Ulubiony, a co za tym idzie, noszony niemal codziennie. Komplet z przemiłej i niezwykle kolorowej włóczki Forte. Kolorów na moim kominie jest co niemiara. Zużyłam na niego trzy motki, a każdy z nich mienił się nieco innymi kolorami, a fakt ten trzeba chyba uznać raczej za zaletę tej włóczki, niż jej wadę.

A teraz zapraszam już na prezentację moich ulubionych zimowych akcesoriów. Komplet z włóczki Forte, ściegiem ryżowym pleciony:

Trochę dużo tych zdjęć, ale oczywiście ja jako osoba zawsze niezdecydowana, miałam kłopoty z wyborem tych najlepszych.

Dane techniczne:
Włoczka: Forte
Kolor:     080
Zużycie:   3 motki
Druty:      8 mm

Mam nadzieję, że na kolejny post nie trzeba będzie czekać tak długo. Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu :)

5 komentarzy:

 1. Wiosna i lato są przereklamowane, a czapki i kominy przydają sie cały rok :-) Super komplecik :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super połączenie kolorów i ściegu ryżowego!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam pytanko. W czapce do ściągacza i do ryżu zostały użyte druty tej samej grubości? Dobierała Pani oczka do ryżu, czy ilosć oczek w ściągaczu i ryżu taka sama?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiąc czapkę,użyłam tych samych drutów w ściągaczu jak i w ryżu, chociaż być może dobrym rozwiązaniem byłoby użycie mniejszych drutów w ściągaczu. Jeżeli dobrze pamiętam to dodałam jedno oczko do ryżu :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...